četvrtak , 13 маја 2021
Početna / Sport / Fudbal / Žurovski vraćen na sudijsku listu

Žurovski vraćen na sudijsku listu

 

LISTA SUDIJA
SRPSKA LIGA GRUPA „BEOGRAD“
1. Anđelić Aleksandar 24.09.1993. II Beograd
2. Vasiljević Miloš 25.04.1987. I Beograd
3. Vujčić Miloš 08.10.1990. I Mladenovac
4. Gligorević Dejan 25.11.1987. I Beograd
5. Gospavić Ivan 04.09.1991 II Lazarevac
6. Delević Vukašin 05.01.1993. I Beograd
7. Živanović Miloš 03.11.1987. II Beograd
8. Jerinić Danilo 27.04.1989. II Beograd
9. Krstić Dušan 14.06.1991. I Beograd
10. Marinković Bora 04.10.1993 II Beograd
11. Milenković Miroslav 16.07.1992 II Beograd
12. Rabrenović Nikola 19.10.1987. I Beograd
13. Radivojević Nenad 24.01.1989 II Beograd
14. Ržić Uroš 24.04.1986. I Beograd
15. Stefanović Milan 19.02.1990. I Beograd
16. Subotić Stefan 28.09.1990. II Beograd
17. Tomić Pavle 27.11.1987. I Beograd
18. Cmiljanić Uroš 10.09.1990. II Beograd
19. DŽaković Bogdan 21.01.1990. II Beograd
20. Mickoska Jasmina 23.03.1991 II Obrenovac
21. Međedović Jelena 15.06.1993 II Beograd
1. Petrović Anđela 17.11.1992 rezerva Beograd
2. Rogan Miloš 10.02.1992 rezerva Beograd
_____________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
LISTA SUDIJA POMOĆNIKA
SRPSKA LIGA GRUPA „BEOGRAD“
ZA TAKMIČARSKU SEZONU 2017/2018. godine
1. Arnautović Nemanja 28.11.1991 II Beograd
2. Bošković Miloš 15.08.1991 II Beograd
3. Borović Nikola 26.06.1992. II Beograd
4. Vlasačević Dimitrije 12.06.1987 I Beograd
5. Galić Branko 26.02.1985. I Beograd
6. Glišić Nikola 25.05.1988. I Beograd
7. Jovčić Jovan 23.04.1990 I Beograd
8. Krstić Nemanja 01.11.1993. II Beograd
9. LJubojević Bogdan 22.10.1991. II Lazarevac
10. Mirković Lazar 27.02.1992. II Beograd
11. Mirosavljević Ivan 21.03.1991. II Beograd
12. Nikolić Nenad 02.10.1990 II Beograd
13. Obrenić Nenad 25.04.1990 II Beograd
14. Penčić Milan 06.02.1991 II Beograd
15. Piljak Andreja 29.12.1991. II Beograd
16. Koički Dušan 06.10.1986 II Lazarevac
17. LJešnjak Dejan 22.06.1986 II Beograd
18. Sulejmanović Denis 04.12.1993. II Beograd
19. Hajdukveljković Miloš 07.11.1990. II Mladenovac
20. Hrutka Marko 11.10.1989 II Beograd
21. Ćirić Đorđe 20.10.1990 II Beograd
22. Cvetković Ivan 07.07.1988. II Beograd
23. Jovanović Jelena 08.03.1991 I Beograd
24. Jovanović Ivana 27.08.1992 II Beograd
25. Koički Jovana 06.10.1986. I Lazarevac
26. Stojanac Aleksandra 16.06.1992 II Beograd
______________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
LISTA SUDIJA
ZONSKA LIGA BEOGRAD
1. Biorac Ivan 09.06.1990. II Beograd
2. Vukićević Marko 12.11.1993. II Lazarevac
3. Gavranić Milan 28.01.1992. II Beograd
4. Martinović Dušan 17.01.1992 II Lazarevac
5. Dašić David 16.07.1993. II Beograd
6. Živanović Miloš 19.01.1991. II Mladenovac
7. Ivić Stefan 01.06.1992. II Beograd
8. Ilić Andrija 11.07.1994. II Beograd
9. Jeremić Ivan 02.07.1991 II Beograd
10. Kovačević Igor 19.03.1991. II Beograd
11. Simić Miloš 20.09.1994 II Beograd
12. Lakićević Nenad 03.07.1994. II Mladenovac
13. Novaković Srđan 04.05.1995 II Beograd
14. Mikavica Stefan 24.05.1996 II Beograd
15. Mijić Stefan 02.08.1989. II Beograd
16. Milanović Stefan 29.08.1991. II Beograd
17. Sudar Đorđe 10.08.1992 II Beograd
18. Milinković Filip 01.01.1994. II Beograd
19. Rogan Miloš 10.02.1992 II Beograd
20. Radovanović Aleksandar 19.03.1993 II Beograd
21. Ostojić Bojan 05.10.1987 II Beograd
22. Polić Jelena 29.11.1991 II Beograd
23. Polić Jovana 29.11.1991 II Beograd
24. Petrović Anđela 17.11.1992 II Beograd

__________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
LISTA SUDIJA POMOĆNIKA
ZONSKA LIGA BEOGRAD
1. Aćimović Aleksandar 26.11.1993 II Beograd
2. Banović Vladimir 03.12.1987. II Beograd
3. Bratić Nemanja 10.04.1992 II Beograd
4. Vlasačević Konstantin 18.06.1991. II Beograd
5. Vesić Miloš 06.09.1994 II Beograd
6. Ivanović Nikola 29.10.1992. II Beograd
7. Perišić Nemanja 09.02.1992 II Beograd
8. Rakić Marko 28.02.1993 II Beograd
9. Panić Dragan 18.07.1986. II Beograd
10. Rajković Miloš 12.06.1996. II Beograd
11. Ignjatović Nemanja 05.07.1997 II Mladenovac
12. Sekulić Goran 01.09.1989 II Obrenovac
13. Tatomirović Slobodan 14.07.1991 II Beograd
14. Cmiljanić Novak 23.03.1992. II Beograd
15. Šakić Stefan 08.01.1991 II Beograd
16. Žuža Marko 23.08.1992 II Obrenovac
17. Šekeljić Miloš 11.05.1992. II Beograd
18. Šakić Nikola 10.09.1992 II Beograd
19. Šemović Vladimir 03.09.1986 II Beograd
20. Stevanović Slobodan 07.01.1991 I Mladenovac
___________________________________________
_______________________________________________________________________________
LISTA SUDIJA
PRVA BEOGRADSKA LIGA „A“ „B“ „C“
ZA TAKMIČARSKU SEZONU 2017/2018. godine
1. Arsić Miloš 30.09.1994. II Beograd
2. Arsić Sava 16.09.1995. III Beograd
3. Bakić Uroš 09.07.1997. III Beograd
4. Božić Dejan 01.01.1996. III Beograd
5. Božović Nikola 13.07.1998. III Beograd
6. Bugarski Stefan 23.04.1991. III Obrenovac
7. Vasić Branko 17.10.1996 III Obrenovac
8. Vasić Petar 12.07.1996. III Beograd
9. Veličković Marko 28.01.1996. III Obrenovac
10. Vićentijević Dušan 23.05.1993. III Beograd
11. Voštić Strahinja 01.01.1993. III Beograd
12. Gavranić Jovan 16.0.1996 III Beograd
13. Grgek Marko 08.04.1994. III Beograd
14. Grković Lazar 09.02.1996. III Beograd
15. Đukić Nemanja 22.10.1992. III Beograd
16. Đuretanović Milan 16.03.1993. III Lazarevac
17. Đurić Jovan 08.01.1992. II Beograd
18. Živković Uroš 28.02.1995. III Beograd
19. Zimonjić Stefan 02.11.1992. III Beograd
20. Janković Miloš 09.09.1994. III Mladenovac
21. Jevtić Nenad 26.09.1991. II Obrenovac
22. Jeknić Darko 06.10.1995. III Beograd
23. Jeremić Milan 21.06.1993. II Beograd
24. Jovanović Vladimir 11.10.1995. II Beograd
25. Karanović Marko 26.10.1996. III Beograd
26. Katić Nikola 01.01.1989. III Beograd
27. Lazarević Marko 11.08.1994. II Beograd
28. Lujić Saša 03.06.1994. III Beograd
____________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
29. Majstorović Marko 20.08.1992 II Beograd
30. Milenković Radoslav 23.05.1997 III Mladenovac
31. Milojević Lazar 02.09.1991. III Mladenovac
32. Miljaimi Jasmin 10.08.1990. II Beograd
33. Mladenović Aleksandar 10.04.1990. II Beograd
34. Nikolić Slobodan 27.06.1994 III Beograd
35. Nikolić Aleksandar 29.03.1994. II Beograd
36. Pavlović Miloš 14.02.1994. III Lazarevac
37. Pavlović Nikola 21.01.1993. II Beograd
38. Peković Petar 25.04.1996. III Beograd
39. Petrović Marko 06.01.1986. II Beograd
40. Poznanović Dimitrije 05.04.1996. III Beograd
41. Pokrajac Adam 01.01.1994. II Beograd
42. Radivojević Martin 02.01.1994. III Lazarevac
43. Radović Stefan 28.01.1994. III Beograd
44. Radulović Darko 23.10.1988. II Beograd
45. Rajović Aleksandar 15.02.1996. III Beograd
46. Raščanin Aleksa 17.09.1996. III Beograd
47. Stojanović Marko 14.08.1991. II Obrenovac
48. Cvetković Milan 09.02.1991. III Beograd
49. Šoškić Gojko 16.11.1996. III Beograd
50. Šoškić Tihomir 14.07.1998. III Beograd
51. Martinović Marko 24.03.1991 III Beograd
52. Đorđević Ratko 06.02.1996 III Beograd
53. Aćimović Denis 10.08.1998 III Beograd
54. Batinica Stefan 29.03.1998 III Beograd
55. Dimić Stefan 10.09.1997 III Beograd
56. Jevtović Luka 18.06.1997 III Beograd
57. Jorgić Dušan 02.09.1998 III Beograd
58. Pjevović Branislav 11.01.1998 III Beograd
59. Slavković Miljan 28.02.1998 III Beograd
60. Pavić Živomir 01.01.1996 III Beograd
61. Simić Luka 05.09.1997 III Beograd
62. Jovanović Aleksandar 20.09.1997 III Beograd
__________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
63. Srdić Janko 12.07.1995 III Beograd
64. Garović Filip 21.05.1994 III Beograd
65. Mitić Aleksa 08.02.1994 III Beograd
66. Vojinović Vladimir 22.05.1993 III Beograd
67. Ružić Marko 26.05.1992 III Beograd
68 Brkić Aleksandar 10.04.1990 III Beograd
69. Žurovski Vukašin 07.06.1992 II Mladenovac
70. Miladinović Nikola 19.11.1999 III Mladenovac
71. Živković Igor 21.06.1999 III Obrenovac
72. Bigović Aleksa 23.06.1999 III Obrenovac
73. Mitrović Bojan 22.02.1990 II Lazarevac
74. Tanasijević Violeta 23.11.1994 III Mladenovac
75. Đorđević Marija 13.05.1992. III Obrenovac
76 Rajović Marijana 29.07.1996. III Beograd
77 Smiljković Milica 12.01.1991. III Beograd
78. Caković Ivana 17.03.1994. III Lazarevac
79. Milošević Tijana 01.01.1995 III Beograd
80. Rašković Marijana 12.06.1994 III Beograd
81. Trišić Andrijana 09.02.1994 III Beograd

Preporuka

Taljenje i kombinacije kroz medijski sadržaj

Veće GO Mladenovac je donelo odluko o raspodeli srestava za medije iz Mladenovca. Nažalost i …

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *