petak , 29 марта 2024
Početna / Sport / Odbojka / Katastrofalni servis odveo u poraz

Katastrofalni servis odveo u poraz

OK Mladenovac – OK VA-014 Gorenje 0:3/15:25, 20:25, 23:25/

Hala Sportskog centra LJubomir Ivanović Gedža u Mladenovcu. Gledalaca: 250. Sudije: Jovana Vuković/Beograd/, Dragan Papović/Požarevac. Trajanje: 75 minuta.

OK Mladenovac: Vuković, Božić, Dančetović, Milisaljević, Marković, Radivojević, Baćo, Lazarević, Majstorović, Tasić, Vasilić, libero Glišić, trener Vićentijević

OK VA-014 Gorenje: Lalić, Ražnatović, Jevtović, Adamović, Radić, Vešović, Đokić, Bulatović, Janković, Lazarević, Knežević, libero Stašević, trener Ristović.

Katastrofalni servis domaćina olakšao je trijumf gostima. Kada u meč od tri seta imate 28 servis grešaka, poraz je neminovan. U prvom setu dominirali su gosti. U drugom domaći malo popravili igru. Treći set je protekao u ravnopravnoj igri, pri rezultatu 21:20 za goste, umesto poena za domaće sudija je svirala mrtvu loptu, pa su Valjevci dobili i taj deo igre. Gosti su nastavili niz od devet uzastopnih pobeda. Imali su i peh jer se sredinom drugog seta povredio Radić/zglob na nozi/, koji više nije ulazio u igru.