četvrtak , 25 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / OFK Mladenovac ispustio Zvižda

OFK Mladenovac ispustio Zvižda

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici snage su odmerili OFK Mladenovac, član Prve beogradske lige grupa C i Zvižd iz Kučeva, član zone Dunav. Posle prvog poluvremena rezultat je bio 1:1, krajnji 4:4 iako su momci sa Seltersa sredinom drugog poluvremena imali visoko vodjstvo od 4:1. Utakmica je inače odigrana na terenu u Medjulužju.

OFK Mladenovac: S.Petrovic, Djordjevic, Stevancevic, D.Stevanovic, Arsic, Milosevic, F.Stevanovic, Jankovic, Nikolic, Bulat, Mitrovic, igrali su još: Ignjatovic Kretic Cvetkovic Grujic Nenadovic U.Petrovic Matic.

Kucevo: Petrovic, Zujevic, Terzic, Vicentijevic, Brkic, Zivanovic, Ristanovic, Kostic, Milojevic, Maricic Radosavljevic, igrao je još  Zivaljevic.

Golove su postigli 1:0Bulat u prvom minutu,  1-1Radosavljevic 13, 2-1 D.Stevanovic(penal)53 3-1 F.Stevanovic 61, 4-1Matic 66m, 4-2Radosavljevic 82m, 4-3Radosavljevic 85m, 4-4 auto gol Nikolić

Preporuka

Raspisan konkurs za subvencionisanje traktora i priključnih mašina

Gradski sekretarijat za poljoprivredu grada Beograda, raspisao je konkurs za kupovinu traktora i priključnih mašina …