petak , 19 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Dunavac – OFK Mladenovac 3:5(1:3)prekid u 75 minutu zbog kiše

Dunavac – OFK Mladenovac 3:5(1:3)prekid u 75 minutu zbog kiše

Igralište Dunavca. Gledalaca: 80. Sudija: Janković/Grocka/. Strelci: Jacić 15, Matić 46, M. Simeunović 48/jedanaesterac/ za Dunavac, Popović 9, 20, Sokolović 43, N. Sarić 43,  Stevanović 80 za OFK Mladenovac.

Dunavac: Ćirković, Vučenović, Jacić, Radivojević, A. Simeunović, Matić, Daničić, M. Simeunović, Ilić, Marković, Živadinović, igrali su još: Mladenović Cvetković, Milanović.

OFK Mladenovac: Pavlović, Lekić, Maksimović, S. Popović, Rajković, Nikolić, A. Krstić, Sokolović, Pantić, T. Popović, igrali su još: D. Krstić, Stevanović, Stojanović, U. Sarić, N. Sarić, Pantelić.

Utakmicu sa dosta golova odigrali su domaći „prvoligaš“ i rezervisti „srpskoligaša“ sa Seltersa, iako je meč prekinut u 75 minuta zbog jake kiše. Prvi deo pripao je gostima. Polazak sa centra na početku drugog dela iskoristio je domaći igrač Matić i sa velike udanjenosti matirao gostujućeg golmana. Već u narednom napadu domaći su izjednačili iz penala. Ubrzo su gosti izveli dva dobra napada i stigli do trijumfa.