četvrtak , 24 јуна 2021
Početna / Sport / Fudbal / Kapiten Matejić opet parkirao autobus

Kapiten Matejić opet parkirao autobus

Obistinila su se strahovanja iz Radničkog sa Novog Beograda, Mladenovčani su opet odigrali čvrsto i na teškom gostovanju osvojili bod. Istina, domaći su jednom pogodili okvir gola, dok su jednom svoj okvir pogodili momci sa Seltersa.

14.11. 11:00 TELEOPTIK  B S K (Borča) 3 : 2
14.11. 13:00 RADNIČKI (Novi Beograd)  OFK MLADENOVAC 0 : 0
14.11. 13:00 OFK BEOGRAD  ZVEZDARA 2 : 1
14.11. 13:00 STUDENTSKI GRAD  RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 2
15.11. 13:00 LEŠTANE  JEDINSTVO _ : _
15.11. 13:00 STEPOJEVAC VAGA  SINĐELIĆ _ : _     
15.11. 13:00 SREMČICA  LOKOMOTIVA _ : _
15.11. 13:00 CRVENA ZVEZDA (MML)  GSP POLET DORĆOL _ : _
15.11. 13:00 B S K 1925 (Batajnica)  BRODARAC _ : _
15.11. 13:00 B A S K  TEK SLOGA _ : _
 
Kolo P N I Golovi Razlika Bod.
1 TELEOPTIK 17 12 2 3 27 : 12 15 38
2 BRODARAC 16 12 1 3 39 : 14 25 37
3 STUDENTSKI GRAD 17 9 3 5 35 : 24 11 30
4 RADNIČKI (Novi Beograd) 17 7 8 2 30 : 17 13 29
5 RADNIČKI (Obrenovac) 17 8 5 4 26 : 20 6 29
6 ZVEZDARA 17 7 5 5 29 : 18 11 26
7 B A S K 16 7 5 4 17 : 15 2 26
8 STEPOJEVAC VAGA 16 7 2 7 28 : 29 -1 23
9 TEK SLOGA 16 6 5 5 15 : 20 -5 23
10 B S K (Borča) 17 6 4 7 28 : 24 4 22
11 JEDINSTVO 16 7 1 8 16 : 18 -2 22
12 OFK BEOGRAD 17 6 3 8 22 : 21 1 21
13 OFK MLADENOVAC 17 6 2 9 14 : 16 -2 20
14 LEŠTANE 16 4 8 4 15 : 19 -4 20
15 CRVENA ZVEZDA (MML) 16 5 3 8 18 : 28 -10 18
16 SINĐELIĆ 16 5 3 8 12 : 22 -10 18
17 LOKOMOTIVA 16 5 2 9 23 : 35 -12 17
18 B S K 1925 (Batajnica) 16 3 6 7 11 : 23 -12 15
19 SREMČICA 16 2 6 8 17 : 27 -10 12
20 GSP POLET DORĆOL 16 2 2 12 12 : 32 -20 8

Preporuka

Protesti u Selu Mladenovcu zbog nestašice vode

Grupa gradjana, žitelja Sela Mladenovca su danas protestvovali zbog nestašice vode. Gradjani kažu da vodu …

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *