utorak , 16 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Šumadija do novih bodova

Šumadija do novih bodova

Šumadija 1962 – SUF Dubona 4:1(1:1)

Stadion Jasik u Jagnjilu. Sudija: Luka Berisavac 7. Strelci: Radenković 19, 73, Milivojević 68, Vučićević 81 minut za Šumadiju 1962, Željko Pantić 30 minut za SUF Dubonu. Žuti kartoni: Kuzmanović(Šumadija 1962), Saša Mladenović(SUF Dubona).

Šumadija 1962: Glišić 7, Kuzmanović 7(od 71 Vojinović -), Jovanović 7(od 80 Milišić -), Vesić 7,5, Cvetić 7,5, Stojanović 7,5, Petrović 7, Radenković 8(od 80 Vučićević -), Milivojević 8, Ukropina 7,5(od 66 Marić 7,5), Vujić 7.

SUF Dubona: Aleksandar Pavlović 7, Saša Mladlenović 6,5(od 50 Ignjatović 6,5), Aleksandar Pantić 6,5, Bojan Mladenović 7, Ristić 6,5(od 77 Bogosavljević -), Stevanović 6,5, Stefan Radovanović 6,5(od 87 Šabanović -), Mrdaković 6,5, Željko Pantić 7,5, Brčarević 6,5, Nemanja Radovanović 6,5(od 77 Nikolić -).

Igrač utakmice: Radenković

Odličan prodor po levoj strani iskoristio je Radenković i pogodio suprotan ugao gostujućeg gola. Ubrzo su gosti stigli do izjednačenja, najprisebniji je bio Željko Pantić. U nastavku igre domaći su dodali gas i prvo preko Milivojevića stigli do prednosti. Samo nekoliko minuta kasnije Radenković je svojim drugim golom doveo domaće u vođstvo od 3:1. U samoj završnici rezervista Vučićević je postavio konačan rezultat.

Preporuka

Prva beogradska liga grupa C, šesto prolećno kolo, najava

Za vikend se igraju i utakmice šestog prolećnog kola Prve beogradske lige grupa C. Datum …