utorak , 19 марта 2024
Početna / Sport / Fudbal / OFK Mladenovac – OFK Mihajlovac 0:3(0:2) prekid u 80 minutu

OFK Mladenovac – OFK Mihajlovac 0:3(0:2) prekid u 80 minutu

Стадион Селтерс. Судија: Филиповић(Младеновац). Стрелци: Милентијевић 16, Максимовић 44, Митровић 76 минут.

ОФК Младеновац: Марић, Иванковић, Михајло Ђорђевић, Борикић, Д. Стевановић, Јанковић, Петровић, Костић, Тешић, Варагић, Ф. Стевановић, играли су још Марко Ђорђевић, Обрадовић, Ратковић, Соколовић, Мирић.

ОФК Михајловац: Трифуновић, Милосављевић, Реџић, Лукић, Пејић, Лазаревић, Митровић, Максимовић, Бајчић, Цветановић, Милентијевић, играли су још Станић, Стојиљковић, Сулејић, Рајковић, Петровић, Илић.

Гости су већ у 16 минуту стигли до предности Реџић је упутио центаршут по земљи, лопту је добро примио Милентијевић и сместио у мрежу, предходно су домаћи имали две прилике прво Ф. Стевановић а потом и Јанковић. У самој завршници првог дела Максимовић је одлично примио лопту на пеналу и погодио рогаљ Марићевог гола.

У завршници утакмице гости су постигли још један гол. Убрзо је дошло до гужве међу играчима, па је слаби судија Филиповић 10 минута пре истека времена предвиђено за игру, одсвирао крај.