ponedeljak , 29 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Kršljani zakuvali tabelu

Kršljani zakuvali tabelu

Za dobre poznavaoce fudbalkih prilika u Mladenovcu, današnja pobeda Velike Krsne protiv favorizovane Vinče, je na neki način bila očekivana, jer već godinama ova ekipa predstavlja ozbiljan tim, posebno kada igra na svom terenu u Dolini Šešira.

Tako je bilo i danas, domaći su slavili rezultatom 3:1, strelci za domaće su bili Arsić u 5, Miladinović u 20, Petrović u 80, jedini strelac za ekipu iz okoline Beograda bio je Stojković u 32. minutu iz penala.

U drugom derbiju Vrčin je rezultatom 2:1, pobedio Šumadiju u Jagnjilu. Strelac za Vrčin je bio Krantić u 23 i 47. minutu, dok je jedini strelac za Šumadiju bio mladi Mišić u 15. minutu.

Ostali rezultati: Omladinac – Mali Požarevac 2:4, Dunavac – Mladost 5:3, Hajduk – Zaklopača 0:5.