nedelja , 21 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal (page 2)

Fudbal

Prva beogradska liga, rezultati petog prolećnog kola

Odigrane su utakmice petog prolećnog kola u okviru Prve beogradske lige grupa C. Datum | VremeDomaćinRezGost07.04.2024 16:00OFK Mladost4 : 2Zaklopača07.04.2024 16:00Vrčin7 : 1Mali Požarevac07.04.2024 16:00Rabrovac2 : 5Pudarci07.04.2024 16:00Velika Krsna6 : 1Omladinac07.04.2024 16:00Šumadija 196216 : 1Hajduk PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1Vinča1512217014+561 1 X382Vrčin1511405310+43373▲Velika Krsna1510323914+25334▼Dunavac1510055430+24305Šumadija 1962158254424+20266Zaklopača156363429+5217Rabrovac156182749-22198OFK Mladost1660103958-19189Pudarci164572823+51710Omladinac1641112260-381311Mali Požarevac153392843-151212Hajduk160016993-840

Cela vest

Beogradska zona šestog prolećno kolo

Ovog vikenda igraju se utakmice šestog prolećnog kola u okviru Beogradske zone. Parovi: Datum | VremeDomaćinRezGost07.04.2024 16:00Boleč:OFK Mladenovac06.04.2024 16:00BSK Borča:Balkan Mirijevo07.04.2024 16:00OFK Budućnost:Kaluđerica 196907.04.2024 16:00Hajduk:BSK 192606.04.2024 16:00KFK Ravna gora Barajevo:Napredak07.04.2024 16:00Komgrap:Šušnjar 197707.04.2024 16:00Crvena zvezda:Zuce 201907.04.2024 16:00Umka:OFK Žarkovo PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1OFK Budućnost2015324111+30482KFK Ravna gora Barajevo2014243922+17443Komgrap2012624121+20424Šušnjar 19772012443517+18405BSK 19262012083528+7366Umka2010463120+11347Balkan Mirijevo208663026+4308Napredak209384144-3309OFK Mladenovac209293423+112910Zuce 20192091103032-22811Crvena zvezda2044123950-111612OFK Žarkovo2036112641-151513Kaluđerica 19692042141643-271414Boleč (-12)2073102737-101215▲BSK Borča (-9)2052132043-23816▼Hajduk2022161340-278

Cela vest

Rezultati četvrtog prolećnog kola Prve beogradske lige

Odigrane su sve utakmice u okviru četvrtog kola Prve beogradske lige grupa C. Rezultati: Datum | VremeDomaćinRezGost31.03.2024 16:00Hajduk2 : 4OFK Mladost31.03.2024 16:00Omladinac0 : 2Šumadija 196231.03.2024 16:00Pudarci0 : 0Velika Krsna31.03.2024 16:00Dunavac6 : 0Rabrovac31.03.2024 10:00Mali Požarevac1 : 4Vinča31.03.2024 16:00Zaklopača1 : 1Vrčin PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1Vinča1512217014+56382Vrčin141040469+37343▲Dunavac1510055430+24304▼Velika Krsna149323313+20305▲Šumadija 1962147252823+5236▼Zaklopača146353225+7217Rabrovac146172544-19198▲OFK Mladost1550103556-21159▼Pudarci153572321+21410▼Omladinac1541102154-331311▼Mali Požarevac143382736-91212Hajduk150015877-690

Cela vest

Rezultati petog prolećnog kola Beogradske zone

Odigrane su sve utakmice petog prolećnog kola u okviru Beogradske zone. Rezultati: Datum | VremeDomaćinRezGost30.03.2024 16:00OFK Mladenovac2 : 1OFK Žarkovo31.03.2024 16:00Zuce 20191 : 2Umka31.03.2024 16:00Šušnjar 19777 : 4Crvena zvezda30.03.2024 16:00Napredak3 : 4Komgrap30.03.2024 16:00BSK 19260 : 3KFK Ravna gora Barajevo 31.03.2024 16:00Kaluđerica 19695 : 0Hajduk30.03.2024 16:00Balkan Mirijevo0 : 1OFK Budućnost31.03.2024 16:00Boleč4 : 0BSK Borča PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1OFK Budućnost2015324111+30482KFK Ravna gora Barajevo2014243922+17443Komgrap2012624121+20424Šušnjar 19772012443517+18405BSK 19262012083528+7366Umka2010463120+11347Balkan Mirijevo208663026+4308Napredak209384144-3309▲OFK Mladenovac209293423+112910▼Zuce 20192091103032-22811Crvena zvezda2044123950-111612OFK Žarkovo2036112641-151513Kaluđerica 19692042141643-271414Boleč (-12)2073102737-101215▲BSK Borča (-9)2052132043-23816▼Hajduk2022161340-278

Cela vest

Četvrto prolećno kolo Prve beogradske lige grupa C

Ovog vikenda igraju se i utakmice četrvtog prolećnog kola u okviru Prve beogradske lige grupa C. Datum | VremeDomaćinRezGost31.03.2024 16:00Hajduk:OFK Mladost31.03.2024 16:00Omladinac:Šumadija 196231.03.2024 16:00Pudarci:Velika Krsna31.03.2024 16:00Dunavac:Rabrovac31.03.2024 10:00Mali Požarevac:Vinča31.03.2024 16:00Zaklopača:Vrčin PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1Vinča1411216613+53352Vrčin131030458+37333Velika Krsna139223313+20294Dunavac149054830+18275Zaklopača136253124+7206Šumadija 1962136252623+3207Rabrovac136162538-13198Pudarci143472321+2139Omladinac144192152-311310Mali Požarevac133372632-61211OFK Mladost1440103154-231212Hajduk140014673-670

Cela vest

Prva beogradska liga grupa C, četvrto prolećno kolo

U okivru četvrtog prolećnog kola, igraće se utakmice Prve beogradske lige grupa C. Datum | VremeDomaćinRezGost31.03.2024 16:00Hajduk:OFK Mladost31.03.2024 16:00Omladinac:Šumadija 196231.03.2024 16:00Pudarci:Velika Krsna31.03.2024 16:00Dunavac:Rabrovac31.03.2024 10:00Mali Požarevac:Vinča31.03.2024 16:00Zaklopača:Vrčin PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1Vinča1411216613+53352Vrčin131030458+37333Velika Krsna139223313+20294Dunavac149054830+18275Zaklopača136253124+7206Šumadija 1962136252623+3207Rabrovac136162538-13198Pudarci143472321+2139Omladinac144192152-311310Mali Požarevac133372632-61211OFK Mladost1440103154-231212Hajduk140014673-670

Cela vest

Beogradska zona, peto prolećno kolo

Ovog vikenda igraju se utakmice u okviru petog prolećnog kola Beogradske zone. oRezultati Datum | VremeDomaćinRezGost30.03.2024 16:00OFK Mladenovac:OFK Žarkovo31.03.2024 16:00Zuce 2019:Umka30.03.2024 16:00Šušnjar 1977:Crvena zvezda30.03.2024 16:00Napredak:Komgrap30.03.2024 16:00BSK 1926:KFK Ravna gora Barajevo31.03.2024 16:00Kaluđerica 1969:Hajduk30.03.2024 16:00Balkan Mirijevo:OFK Budućnost31.03.2024 16:00Boleč:BSK Borča  29.03.2024 00:00 (srbijasport.net)Dodajte rezultate na Vaš sajt! TabelaTabelaDomaćinGostPolusezonaFormaGolovi PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1OFK Budućnost1914324011+29452KFK Ravna gora Barajevo1913243622+14413Komgrap1911623718+19394Šušnjar 19771911442813+15375BSK 19261912073525+10366Umka199462919+10317Balkan Mirijevo198653025+5308Napredak199373840-2309Zuce 2019199192930-12810OFK Mladenovac198293222+102611Crvena zvezda1944113543-81612OFK Žarkovo1936102539-141513Kaluđerica 19691932141143-321114Boleč (-12)1963102337-14915▲BSK …

Cela vest

Beogradska zona, četvrto prolećno kolo

Danas su odigrane samo dve utakmice Beogradske zone u okviru četvrtog prolećnog kola. Datum | VremeDomaćinRezGost23.03.2024 15:30BSK Borča0 : 2OFK Mladenovac24.03.2024 15:30OFK Budućnost:Boleč24.03.2024 15:30Hajduk:Balkan Mirijevo23.03.2024 15:30KFK Ravna gora Barajevo3 : 1Kaluđerica 196924.03.2024 15:30Komgrap:BSK 192624.03.2024 15:30Crvena zvezda:Napredak24.03.2024 15:30Umka:Šušnjar 197724.03.2024 10:00OFK Žarkovo:Zuce 2019 PozTimUtakPobNerPorDGPGGRFormaBod1OFK Budućnost1813323511+24422KFK Ravna gora Barajevo1913243622+14413▲Komgrap1810623518+17364▼Šušnjar 19771811342813+15365BSK 19261812063523+12366Umka189362919+10307Balkan Mirijevo187652625+1278Napredak188373639-3279▲OFK Mladenovac198293222+102610▼Zuce 2019188192729-22511Crvena zvezda1844103441-71612OFK Žarkovo183692437-131513Kaluđerica 19691932141143-321114Boleč (-12)186392332-9915Hajduk1822141331-18816BSK Borča (-9)1952122039-198

Cela vest