Početna / Sport / Fudbal / Devetka Kosmaja

Devetka Kosmaja

Prva beogradska liga grupa C

Selo Mladenovac – Kosmaj/Ralja/ 3:9/3:6/

Igralište Radničkog. Gledalaca: 100. Sudija: Ratko Djordjević/Beograd/. Strelci: Dragojević u 3, Stevanović u 36,44/za Selo Mladenovac/, Rončević u 7, M. Antonijević 14, 18 28,65,73, Majstorović 30, 38, D. Antonijević u 48.

Selo Mladenovac: Milovanović, Gajić, S. Vasojević, J. Vasojević, Despčotović, Milojević, Andrejević, Novović, Stevanović, Dragojević, Mijailović. Igrali su još Ljubičić, Arsić, Randjelović, Milošević, Kostadinović, Čavić.

Kosmaj: Trajković, Varagić, Majstorović, D. Antonijević, Radojković, Marić, Mitrović, Petrović, Rončević, M. Antonijević, Vidović. Igrali su još: Petrović, Dlačić.

Domaći su brzo stigli do prednosti, gosti za desetak minuta preokrenuli rezultat. Do poluvremena prava goleada, u nastavku golove su davali samo gosti za konačnih 3:9.