petak , 19 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / OFK Mladenovac – Grafičar 0:2/Golovi u prvom i poslednjem minutu, video/

OFK Mladenovac – Grafičar 0:2/Golovi u prvom i poslednjem minutu, video/

Druga liga Kadeta

OFK Mladenovac – Grafičar 0:2/0:1/

Stadion Selters. Gledalaca: 60. Sudija: Miloš Živanović/Mladenovac/. Strelci: Marković i Krstin.

OFK Mladenovac: Vićovac, Gajić, Kuzmić, Avramović, Milić, Mirosavić, Lakićević, Petrović, Radošević, Milojević, Obradović. Igrali su još: Ilić, Pantić, Ljubisavljević, Glišić. Blažić, Radišić, Zarić.

Grafičar: Stanojević, Vladisavljević, Krstić, Azuc, Sječo, Vesić, Kokanović, Marković, Janković, Krstić, Krupniković. Igrali su još: Prokin, Veselinović, Kažić, Delić, Stjepanović.

Grafičar koji je u dosadašnjem delu zabeležio svih devet pobeda, i danas je odneo tri boda sa Seltersa. Domaći su primili čudan gol. Posle nekoliko povratnih lopti stigla je do domaćeg golmana, koji je hteo da doda svom igraču izblokirao ga je gostujući napada za 0:1.  Ubro su gosti promašili i penal, u 70 minutu ostali sa igračem manje a u 90 postavili konačan rezultat. Imali su domaći u drugom poluvremenu nekoliko prilika za poravnanje rezultata, ali bezuspešno.