subota , 20 априла 2024
Početna / Sport / Odbojka / Publika donela pobedu

Publika donela pobedu

OK Mladenovac – OK Borac Starčevo 3:2/ 15:25, 26:24,25:20, 15:25, 15:11/

Hala Sportskog centra u Mladenovcu. Gledalaca: 200. Sudije: Božidar Rolj/Inđija/ i Marko Stanković/Beograd/. Trajanje: 125 minuta. Udaljeni sa utakmice: Vasilić/OK Mladenovac/, Rajković/Borac Starčevo/ u trećem setu.

OK Mladenovac: Vuković, Božić, Dančetović, Milisavljević, Marković, Tasić, Radivojević, Baćo, Lazarević, Đurić, Vasilić, libero Glišić, trener Vićentijević.

OK Borac Starčevo: Zindović, Kovačić, Burić, Madić, Luković, Milošević, Gavrilović, Krstić, Petković, Rajković, libero Miletić, trener Jović.

Domaći su u prvom setu odigrali slabo, u drugom su popravili igru i stigli do 1:1 u setovim. Još jedna dobra igra u trećem setu. Gosti su četvrti set dobili baš kao i prvi bez poteškoća. U završnom setu velika podrška domaće publike značila je igrača više, pa su Mladenovčani dobili ovu triler utakmicu. Početkom trećeg seta prvi sudija Rolj udaljio je iz igre domaćeg blokera Vasilića i gostujućeg tehničara Rajkovića zbog čini nam se verbalnog sukoba. .