petak , 19 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Matejić dvostruki strelac, Mladenovac opet oštećen/golovi i šanse/

Matejić dvostruki strelac, Mladenovac opet oštećen/golovi i šanse/

Teška pobeda fudbalera OFK Mladenovca na gostovanju u Lazarevcu. Iako je ekipa Borca, na poslednjem mestu, gosti iz Mladenovca, lideri lige, videli smo zanimljivu utakmicu. Domaći su poveli u 33 minutu golom Ivanovića. Gosti su u drugom delu dodali gas i preko Matejića u 56 minutu stigli do izjednačenja, predhodno je Matejić postigao  regularan pogodak, ali ga je glavni sudija na intervenciju pomoćnika Stojanovića iz Obrenovca poništio. Gosti su odneli ceo plen u završnici utakmice, Kostić je odlično izveo korner, Stevančević dobro skočio i sa 13-14 metara uputio loptu ka golu, na nju je glavom natrčao Matejić i loptu zakucao u mrežu.