Четвртак , 18 јун 2026

Ima i toga: Prvak bez direktnog plasmana u Prvu ligu Srbije

Moru nelogičnosti, kroz Koronu virus, Fudbalski savez Srbije, izmislio je, osim, da svi napreduju, a niko ne ispada i to, da svi prvaci Srpskih liga Beograd, Vojvodina, Zapad i Istok ne idu direktno u Prvu ligu Srbije, već kroz baraž utakmice od četiri ekipe, u viši rang, sledećeg leta, idu samo dve. Mnogobrojne nelogičnosti obiće se o glavu idućeg leta, kada se budu skraćivale lige, gde će se desiti, da iz neke lige ispadne osam, devet ili čak deset ekipa. Tada će se mnogi setiti ovih mojih reči, da su pogrešili. Živi bili pa videli.

Preporuka

Održana Prva sarma Šumadije

U Vlaški nadomak Mladenovca, minulog vikenda održana je Prva sarma Šumadije, manifestacija koja godinama okuplja …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *