subota , 27 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Karadjordje osvojio KUP Šumadijskog okruga

Karadjordje osvojio KUP Šumadijskog okruga

Karađorđe – Marjan(Knić) 6:0(3:0)

Igralište u Badnjevcu. Sudija: Marko Mihajlović(Aranđelovac) 7. Strelci: Živanović 5, 40, Brkić 9, 88, Nešić 63, Mililvojević 74. Žuti kartoni: Todorović(Karađorđe), Nešković, Desivojević(Marjan). Crveni karton: Baošić u 87 minutu(Karađorđe).

Karađorđe: Bondžić 7,5, Milojević 7,5, Dulanović 7,5, Brkić 8,5, Marković 7,5(od 68 Stanković -), Spasić 7,5(od 54 Obradović 7,5), Milovanović 7,5, Todorović 7,5(od 68 Baošić -), Kostić 7,5(od 68 Milivojević -), Nešić 8( od 68 Ilić -), Živanović 8,5.

Marjan(Knić): Milošević 6, L. Desivojević 6,5, Glišić, Dedić 6(od 49 Obradović 6,5), Popović 6, Bogićević 6, Vojinovi 6, Krunić 6,5, M. Desivojević 6, Đorđević 6(od 49 Terzić 6,5), Simić 6(od 49 Nešković 6,5).

Igrač utakmice: Brkić.

U finalu KUP-a Šumadijskog okruga, ubedljiva pobeda ekipe Karađorđa iz Topole. Živanović je brzo doveo Karađorđe u vođstvo, samo nekoliko minuta kasnije, Brkić je udvostručio prednost. Do kraja prvog dela, opet je Živanović bio na pravom mestu.
U nastavku igre omladinci ekipe iz Topole, Nešić i Milivojević uspeli su po jednom da se upišu u strelce. U završnici meča. prvo je Brkić postigao svoj drugi gol, da bi golman Karađorđa Bondžić, u nadoknadi vremena, odbranio penal kapitenu Kruniću, za konačih i ubedljeivih 6:0.