petak , 26 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / OFK Mladenovac – Kosmaj 0:1

OFK Mladenovac – Kosmaj 0:1

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici, ekipa Kosmaja iz Ralje, bila je bolja od OFK Mladenovca i pobedila 1:0. Jedini gol postigao je B. Mitrović u 89 minutu, kada je pokušao da centrira, lopta mu je prešla preko noge i iznenadila golmana Đorđevića. Mladenovčani su pružili još jednu slabu partiju, što mora da zabrine trenera Nikolića, jer nisu za 90 minuta uputili niti jedan udarac na gol protivnika. Na drugoj strani, Janković može da bude zadovoljan, odnosom i igrom svojih izabranika.

Igralište Radničkog PDM u Mladenovcu, sudija: Radoslav Milenković(Mladenovac). Strelac: B. Mitrović u 89 minutu.

OFK Mladenovac: Marić, Zarić, Mihajlo Đorđević, Stanković, Krstić, Jevtić, Kostić, Arsić, Tešić, S. Pavlović, N. Pavlović, igrali su još Marko Đorđević, Maksimovski, Maksimović, Stojanović, Milić, Ivanković, Obradović, Avramović i Jovanović.

Kosmaj: Milojević, I. Jovičić, M. Jovičić, Antonijević, Lejić, Pantić, Janković, N. Stojanović, Bulat, Arsić, Stevanović, igrali su još Brkić, N. Mitrović, Radović, B. Mitrović, Varagić i B. Stojanović.

Preporuka

Raspisan konkurs za subvencionisanje traktora i priključnih mašina

Gradski sekretarijat za poljoprivredu grada Beograda, raspisao je konkurs za kupovinu traktora i priključnih mašina …