petak , 29 марта 2024
Početna / Sport / Fudbal / Fijasko OFK Mladenovca

Fijasko OFK Mladenovca

OFK Mladenovac – Radnički(NB) 0:3(0:2)

Stadion Selters u Mladenovcu. Sudija: Nikola Rabrenović 6,5. Strelci: Konstandinovski 2, Novitović 12, Beriša 80 minut. Žuti karton: Stanković(OFK Mladenovac)

OFK Mladenovac; Marić 6,5 Arsić 6,5, Đorđević 6,5, Stanković 6, Jevtić 6(od 73 Ivanković -), Tešić 7, Stojanović -(od 36 Maksimovski 6), Stojković 6(od 46 Janković 6), Kostić 6,5, Matejić 6, Pavlović 6.

Radnički(NB): Kožul 7, Mitrović 7,5, Đuričić 7,5(od 57 Milivojević 7), Popadić 7, Mačinković 7,5, Popović 7, Novitović 8(od 61 Musa 7), Bogdanović 7,5(od 57 Nikolić 7), Tomović 7(od 57 Đokić 7), Kostadinovski 7,5(od 46 LJubević 7), Beriša 7,5.

Igrač utakkmice: Novitović.

Mladenovčani su pobedili sami sebe. Već u drugom minutu smušena odbrana domaćih, pre svih kapiten Matejić, koji jepokušao je da se zagradi, loptu mu je uzeo Bogdanović, dodao do Konstadinovskog, pa su gosti stigli do prednosti. Ubrzo su domaći postigli pogodak, ali ga sudija nije priznao, Matejić je sa samo nekoliko metara uputio loptu u gol, ona je prošla golmana Kožula i prešla gol liniju, odakle je izbacio Mitrović, pomoćnik Galić zapsao pa od gola nije bilo ništa. Već u 12 minutu ponovo kiks gol, ovog puta greška Stankovića, to je iskoristio Novitović i duplirao prednost. U završnici meča gosti su postigli još jedan pogodak, za konačnih 0:3.