utorak , 19 марта 2024
Početna / Sport / Fudbal / Šumadija 1962 – OFK Mladenovac 2:1(1:1)

Šumadija 1962 – OFK Mladenovac 2:1(1:1)

Stadion Jasik. Gledalaca: 100. Sudija: Mirko Mišić(Mladenovac). Strelci: Radenković 17, Milivojević 80 mintu za Šumadiju 1962, Janković 31 minut za OFK Mladenovac.

Šumadija 1962: Janićijević, B. Mladenović, S. Mladenović, Stojanović, Stevančević, Kuzmanović, Radenković, Janković, Tanasijević, Nenadović, Milivojević, igrali su još N. Vujić, Ukropina, L. Vujić, Ranisavljević, Jovanović, Vuković.

OFK Mladenovac: Marić, Ivanković, Milinković, D. Stevanović, Borikić, Matić, L. Petrović, F. Stevanović, Janković, Milovanović, Tešić, igrali su još Pešić, Đorđević, Kuzmić, Obradović, Sokolović, Ratković, A. Petrović, DŽigerović, Mirić, Luković.

Domaći su bolje ušli u meč i odličnim šutem Radenkovića u 17 minutu stigli do prednosti. Mladi napadač gostiju Janković je bio najsnalažljiviji i u 31 minutu je bilo 1:1. U nastavku igre odličan šut Milivojevića za konačnih 2:1 za domaće. Ni činjenica da u ekipi gostijun ije bilo nekoliko standardnih igrača, nije opravdanje za ekipu sa Seltersa, za slabu partiju. Jagnjilci će po svemu sudeći imati opet tim koji će u Prvoj beogradskoj ligi odlučivati i višem rangu.