utorak , 19 марта 2024
Početna / Sport / Fudbal / Šukmadija 1962 – Dimitrije Tucović 1:1(1:1) prekid u 53 minutu

Šukmadija 1962 – Dimitrije Tucović 1:1(1:1) prekid u 53 minutu

Stadion Jasik. Sudija: Mirko Mišić(Mladenovac). Strelci: Milivojević u 20 minutu za Šumadiju 1962, Bojović u 6 minutu za Dimitrije Tucović.

Šumadija 1962: Janićijević, N. Vujić, Jovanović, L. Vujić, Tanasijević, S. Janković, M. Janković, Milivojević, Maksimović, Savić, Bukvić, igrali su još A. Jovanović, N. Jovanović, Ranisavljević.

Dimitrije Tucović: Terzić, Rajković, Pantović, Bojović, L. Milovanović, Radosavljević, Arsenijević, G. Milovanović, Pranjić, Živković, Živanović, igrali su još Janković, Lazarević.

U prvih nekoliko minuta, domaći su imali dve lepe prilike, već u šestom gosti su udarcem Bojovića iskosa sa 10-tak metara stigli do prednosti. Sredinolm prvog dela Milivojević je posle kontre izjednačio. Na početku drugog dela, meč je prekinut, zbog jake grmljavine.