ponedeljak , 29 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Goleada u Zemunu

Goleada u Zemunu

Leštane i Karadjordje iz Topole odigrali su po paklenom vremenu zaniljivu fudbalu utakmicu konačan rezultat bio je 3:3, poveli su gosti golom Puletića u 10 minutu, domaći su u 38 izjednačili strelac je bio O. Vidojević, da bi samo nekoliko minuita kasnije i poveli strelac je bio Lović.

Nastavak je doneo tri brza gola, prvo su domaći povećali prednost preko L. Vidojević, da bi gosti u samo tri minuta u 54 i 57 minutu golovima Najdanovića i Glišića stigli do remija.

Utakmica je odigrana na terenu FK Milutinac u Zemunu, jer će se u Beogradskoj zoni, ekipa zvati Leštane, a svoje utakmice kao domaćini igrati na Milutincu.