subota , 24 септембра 2022
Početna / Sport / Fudbal / Hajduk – OFK Mladenovac 0:1 HIGHLIGHTS

Hajduk – OFK Mladenovac 0:1 HIGHLIGHTS

Mladenovčani su u nedeljnom matineu pobedili u gostima Hajduku sa Liona. Na prvu pravu šansu čekalo se do početka drugog dela, kada je nakon sjajne akcije gostiju, Tešić izašao sam na golmana i pogodio samo stativu. Ta prilika bila je nagoveštaj onoga što je usledilo. U 57. minutu, golman gostiju Marić deganžirao je loptu na udaljenost od preko sedamdeset metara od svog gola, tamo ju je kapiten Matejić najpre majstorski primio i izbacio svog čuvara, a zatim i zategao praćku i postigao evrogol u raklje. Ovaj susret je pored Matejićevog majstorstva obeležilo i očajno suđenje glavnog arbitra meča, najpre je isključio Stankovića iz igre za prekršaj koji nije bio za isključenje, a zatim je slabim autoritetom doveo igrače do sukoba pri čemu su usledili i incidenti. Isključio je po igrača na obe strane, kao i trenera Spasića. I tu nije bio kraj slabom suđenju u 97. minutu je svirao vrlo diskutabilan penal za domaćina, ali kao što kažu, lopta ne laže, te je kapiten Golubova sa Liona promašio ceo okvir gola.

Preporuka

Boleč – GSP Polet Dorćol 3:4 HIGHLIGHTS

Fudbaleri Boleča poraženi su kao domaćini protiv GSP Polet Dorćola rezultatom 3:4. Domaći su stigli …