subota , 27 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / OFK Mladenovac preokretom do boda

OFK Mladenovac preokretom do boda

Mladenovčani su dočekali Leštane i odigrali nerešeno nakon neverovatnog preokreta u drugom poluvremenu.

Gosti iz Zemuna su stigli do prednosti preko Đokića (8), da bi Petković duplirao tu prednost (14). Linijske sudije sada već po pravilu sude na štetu OFK Mladenovca, Stojanović je uposlio Tešića koji je zatresao mrežu, ali je Marko Tašić signalizirao nepostojeći ofsajd. Kapiten gostiju je pokupio jedan otpadak nakon kornera i raspalio po lopti sa tridesetak metara, Marić je bio nemoćan, tako da su Leštane otišli na pauzu sa rezultatom 0:3.

Nebesko plavi su sa jasnim ciljem ušli u drugi deo i kompletno nadigrali goste. Trebalo im je više od pola sata igre da bi stigli do gola koji je započeo preokret. Stojanović je centrirao a Rajković preciznim udarcem glavom vratio nadu domaćima. Samo tri minuta kasnije, Blagojević je centrirao a kapiten Matejić bio najviši u skoku za 2:3. Nakon drugog pogodka domaćih, Krstić kao i Đokić isključeni su sa meča zbog nesportskog ponašanja. Kapiten domaćih je još jednom pokazao klasu i da su godine samo broj, Stojanović je centirarao po zemlji a Matejić je smestio loptu iza leđa golmana i kompletirao nestvaran preokret. Rezervista gostiju Stegnjaja isključen je sa meča nakon što mu je glavni arbitar meča pokazao drugi žuti karton za prekršaj nad Tešićem.