četvrtak , 25 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / OFK Trnava – Šumadija 1962 2:2
Detalj sa meca

OFK Trnava – Šumadija 1962 2:2

Stadion Pampas u Donjoj Trnavi. Gledalaca: 120. Sudija: Đorđe Milojković(Rača). Strelci: Luković 37, Vujijć 56 za OFK Trnavu, Milošević četvrtom, Stevančevi 53 za Šumadiju 1962.

OFK Trnava: Stepanović, Matić, Glišić, Adžić, Petrović, Živković, Jovanović, Vujić, Adamović, Luković, Janković, igrali su još Borisavljević, Vuković, Ristić, Radosavljević.

Šumadija 1962: Nikolić, Vesić, Ranisavljević, Selenić, Stevančević, Ukropina, Milišić, Vasiljev, Milošević, Hajdukveljković, Bukvić, igrao je još Vučićević.

Već u četvrtom minutu gosti su stigli do prednosti, kada je Milošević iz gužve savladao domaćeg golmana, u završnici prvog dela dobar šut sa distance, golman Nikolić je odbio loptu, najprisebniji je bio domaći bek Luković i pogodio mrežu.

U nastavku su postignuta dva sjajna gola, prvo je gostujući štoper Stevančević iz slobodnog udarca, pored živog zida sa spoljašnje strane prevario domaćeg golmana, da bi samo tri minuta kasnije Vujić sjajnim šutem sa 20-tak metara pogodio rogalj gostujućeg gola, za konačnih 2:2.

Preporuka

Raspisan konkurs za subvencionisanje traktora i priključnih mašina

Gradski sekretarijat za poljoprivredu grada Beograda, raspisao je konkurs za kupovinu traktora i priključnih mašina …