četvrtak , 28 марта 2024
Početna / Sport / Fudbal / Mladenovčanima komšijski derbi

Mladenovčanima komšijski derbi

U subotu je ekipa Kosmaja iz Ralje ugostila OFK Mladenovac. U komšijskom derbiju, pobedu je odnela gostujuća ekipa, rutisnki, rezultatom 0:4.

Maksimovski je već u prvom minutu pogodio za prednost OFK Mladenovca. Sredinom prvog dela, kapiten Matejić je povisio na 0:2 nakon sjajne kontre i asistencije Krstića. Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Početkom drugog poluvremena, Stojanović je utrostučio prednost gostiju, ponovo na Krstićevu asistenciju. Kao šlag na tortu, postignut je gol za konačan rezultat, bek Stevanović je slabijom levom nogom pogodio suprtoni rašlje gola Milivojevića, ali se nije radovao zato što je ranije nosio dres Kosmaja.

Kosmaj u narednom vanrednom koje se igra u sredu 03.05, gostuje Komgrapu, dok OFK Mladenovac dočekuje Napredak iz Medoševca.