četvrtak , 25 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Poraz OFK Mladenovca u Sremčici

Poraz OFK Mladenovca u Sremčici

Fudbaleri OFK Mladenovca u nedelju popodne gostovali su u Sremčici. Poraženi su minimalnom razlikom, rezultatom 2:1.

Domaći su poveli već u 9. minutu, napadač Kuč šutirao je sa dvadeset pet metara pravo u Marića, koji je ispustio loptu sebi kroz noge pa u gol. Već početkom drugog dela, nakon duplog pasa Matejića i Stojanovića, kapiten Mladenovčana na prelep način pogodio je dalji ugao gola Jovanovića. Samo pet minuta kasnije, glavni arbitar meča Aleksandar Atanasov, pokazao je na belu tačku, nakon diskutabilnog igranja rukom Stevanovića. Precizan u izvođenju bio je kapiten domaćih Štulić, iako je Marić bio na toj lopti.

U narednom kolu, OFK Mladenovac dočekuje Crvenu zvezdu iz Malog Mokrog Luga.