petak , 26 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Vinča nadigrala Lokomotivu

Vinča nadigrala Lokomotivu

Fudbaleri Vinče savladali su na domaćem terenu ekipu Lokomotive sa rezultatom 4:0. Zvezda prvog dela igre bio je Marko Ranđelović koji je bio glavni akter svakog u svakom pokušaju domaćih. Postigao je pogodak u 28. minutu kada je njegov brat šutirao a lopta ga pogađa u leđa te se odbija u gol gostiju. Pored toga ima je nekoliko dobrih pokušaja kao i jednu stopostotnu šansu, još je i Ilijazi pogodio stativu. Već nakon sat vremena igre, Ranđelović se delimično iskupljuje za propuštene prilike i duplira prednost domaćih. Vinča je pogodila i prečku iz slobodnog udarca. Junak završnice bio je Vujetić sa dva pogodka u razmaku od deset minuta u 72, pa zatim i 82. minutu igre. Utisak je da je Vinča trebala da dobije ovaj duel sa mnogo većom gol razlikom.