petak , 19 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Kiks Sopota u derbiju

Kiks Sopota u derbiju

U zaostaloj fudbalskoj utakmici fudbaleri Sopota su na svom terenu doživeli poraz od vodećeg Teleoptika 0:1, jedini strelac na utakmici bio je Jovanović u 65 minutu. Utakmicu je sudio Nikola Rabrenović iz Beogrda.

Za Sopot su igrali: Crnobrnja, Sarić, Žujević, Brkić, Stanovčić, Kostić od 51 minuta Miletić, D. Čokić od 51 minuta Čonka, Jeremić, Mitrušić, Matejić, M. Čokić.

za Teleoptik su igrali: Trnić, Cucin, Čubrilo, Jović, Vranjanin, Mladjović, Ilić od 67 minuta Birmačević, Čermelj, Vladislav, Grbović od 56 minuta Bogunović, Jovanović.

Odlični uslovi za igru, veliki broj gledalaca preko 400, ali je važnost meča okovala noge igračima oba tima. Gol odluke pao je posle centaršuta, lopta je vraćena na dvadesetak metara, a Jovanović prizemnim udarcem postigao jedini pogodak. U samoj završnici šansu utakmice propustio je Mitrušić, uspešniji od njega bio je golman Trnić. Posle ove utakmice Teleoptik ima čak devet bodova više od Sopota.