ponedeljak , 29 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Lider nastavio niz

Lider nastavio niz

Fudbaleri OFK Mladenovca i više nego rutinski savladali su goste iz Vinče. Prednost domaćima doneo je kapiten Matejić sa bele tačke u 21. minutu nakon prekršaja nad Stojanovićem. Kostić je lepim šutem iz slobodnog udarca matirao golmana Cvitkovca u 36. minutu. Konačan rezultat prvog dela igre postavio je Milovanović u 40. minutu na Krstićevu asistenciju čemu je prethodila prelepa akcija Mladenovčana. Fudbaleri sa Seltersa se nisu zadovoljili tim rezultatom pa je Matejić ponovo zatresao mrežu u 56. minutu ovoga puta glavom na Varagićevu asistenciju. Rezervista Sokolović postavio je svojim golom u 65. minutu igre konačan rezultat meča 5:0. Gosti su imali priliku za počasni pogodak, ali je Vuković šutirao preko prečke sa bele tačke.