sreda , 24 априла 2024
Početna / Sport / Fudbal / Boleč – GSP Polet Dorćol 3:4 HIGHLIGHTS

Boleč – GSP Polet Dorćol 3:4 HIGHLIGHTS

Fudbaleri Boleča poraženi su kao domaćini protiv GSP Polet Dorćola rezultatom 3:4.

Domaći su stigli do prednosti već u 2. minutu igre preko kapitena Markovića. Nakon nepunih dvadeset minuta, naš sugrađanin Miletić poravnao je rezultat. Boleč je stigao do nove prednosti preko Markovića, ali je pomoćnik Vladimir Grujović signalizirao nepostojeći ofsajd. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 1:1.

Drugi deo su bolje započeli gosti, nakon ubačene lopte iz kornera od strane Miletića, Jovanović je pogodio mrežu domaćih i doneo prednost Dorćolcima. Tačno deset minuta kasnije, Mladenović je ubacio loptu iz auta, a ponovo se kapiten Marković najbolje snašao i poravnao rezultat. u 72. minutu igre, zbog nesportskog ponašanja, sa meča su isključeni kapiteni obeju ekipa Marković, odnosno Pojužina. Gosti su stigli do nove prednosti preko rezerviste Jevtića na asisteniciju Dimića. Boleč se nije predao i uspeo je da još jednom poravna rezultat, ponovo je Mladenović sjajno bacio aut, a najspretniji bio je rezervista Vuković. Dorćolci su uspeli da stignu do pobedonosnog gola u 94. minutu igre, Jovanović je odložio loptu za Dimića koji je pogodio i stavio tačku na ovaj uzbudljiv susret u Vinči. Domaći su pogodili još i stativu, a gostima je štoper Vidić izbacio loptu sa gol-linije.